Back

HAKKIMIZDA

suya-dayanikli-kapi1

MUTLULUĞA AÇILAN KAPI

AYDDOR-LOGO

Esenyurt Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisimizin kapısını açarak başladığımız yolculuğumuza. “İnsanların Güvenini Kaybetmektense, Para Kaybetmeyi Tercih Ederim” ilkesine bağlı kalarak, sağlam adımlarla yürümeye başladık.

1990 yılında kurulan Aydoor Kapı, kapı üretimi üzerine küçük bir atölye olarak faaliyetine başlamıştır. Firma bugün, kendine ait kapalı alanda son teknoloji makinelere ve büyük bir çalışan ailesine sahip “tasarım ve üretim” merkezine dönüşmüştür..

Ahşaba duyulan tutku, tasarım ve kalite anlayışını sürekli geliştirmeye dayalı bir yaklaşım, endüstriyel üretim altyapısı üzerinde firmanın hızlı büyümesinde en önemli itici güç olmuştur. Makinelerin seri üretim gücünü mahir ellerin ustalığıyla birleştirmek, ahşabın doğallığı ve sıcaklığını yaşam alanlarına taşıyarak müşterilerine eşsiz ve özgün mekanlar sunmaya devam etmek firmanın ayırt edici özelliği olmuştur.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

MİSYONUMUZ

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

DEĞERLERİMİZ

Siparişlerimizi özenle ve kalite ile tam zamanında söz verdiğimiz gibi yetiştirmek için çalışıyoruz”

Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilimek için

We’re a team of creatives who are excited about unique ideas and help fin-tech companies to create amazing identity by crafting top-notch UI/UX.